Loading...

Vanilkový extrakt 118ml - FunCakes

Vanilkový extrakt má čirou barvu, můžete jej přidat i do čistě bílé polevy či marcipánu. Balení 118 ml.

Skladem 4 ks
U vás 5.10.2026

139 Kč
117.8 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Dodejte svým koláčům nádhernou vanilkovou chuť s LorAnn Clear Vanilla Extract. Tato čirá vanilka nezabarví vaše nejbělejší polevy a nabízí levnější alternativu čistého vanilkového extraktu. 

Objem

Balení obsahuje: 118 ml

Složení produktu

přírodní a umělá aromata, voda, propylenglykol, kyselina citrónová, ethylalkohol

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Země původu

Nizozemsko

Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Vanilka a přípravky z ní
Vanilkový extrakt
Výrobce FunCakes
EAN 023535302081
Kód produktu L3020

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový extrakt 77g - RUF

Vanilkový extrakt 77g - RUF

Vanilkový extrakt nahradí vanilkové lusky. Jeho využití je v kuchyni skutečně pestré.

125 Kč
162.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Vanilkový extrakt 10ml - Grešík

Vanilkový extrakt 10ml - Grešík

Vanilkový extrakt Grešík 10 ml je přírodní vanilkové aroma bez cukru, které krásně provoní krémy, pud

78 Kč
780 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Extrakt - madagascar bourbon vanilka 60ml

Extrakt madagascar bourbon vanilka. Objem 60 ml.

524 Kč
873.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Madagascar Bourbon Vanille-Extrakt 60ml - Plamil

Prémiový vanilkový extrakt z madagaskarských lusků Bourbon dodá každému dezertu hlubokou, autentic

353 Kč
588.3 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks